Про виробництво

Компанія ТОВ «Біоенерджі-Вінниця» розпочала свою роботу у 2011 році.

Компанія напрацювала та продовжує удосконалювати унікальний досвід заготівлі та зберігання біомаси, що дозволяє не лише забезпечувати власні потреби в сировині, а надавати послуги з заготівлі іншим учасникам ринку.

У 2012 році обсяги заготівельної компанії збільшуються вдвічі та починається будівництво цеху грануляції рослинної біомаси. Виробнича лінія укомплектована сучасним технологічним обладнанням провідних Європейських та Американських виробників.

У 2013 році компанія завершила будівництво першої черги заводу з виробництва пелет у Віницькій області потужністю 20 тис тон продукції в рік. В якості основної сировини підприємство використовує відходи рослинної біомаси та енергетичні рослини, зокрема міскантус, солому зернових, лушпиння соняшнику.

У 2020 році компанія розпочала діяльність з оптової торгівлі зерновими та олійними, 
а також продуктами переробки (соняшникова олія, шрот, пшеничні висівки, борошно).

Тривалі партнерські відносини компанії з фермерськими господарствами, як постачальниками сировини для виробничого процесу – основа успіху напрямку оптової торгівлі зерновими продуктами. 

У сезоні 2020/2021, окрім Вінниці відкриті філії у Конотопі, Харкові, Одесі та Києві, що дозволило компанії розширити географію роботи до загальнонаціонального масштабу.

Головним здобутком багаторічної роботи компанії є репутація надійного партнера серед українських та зарубіжних споживачів.

Цель и ценности компании

Цели компании амбициозные. За последний год мы достигли значительных успехов в развитии рынков сбыта, расширения товарных групп, логистических решений.
Развитие компании связан с аграрной промышленностью Украины, которая трансформируется. Интернет и современные технологии предоставили равный доступ к информации всем участникам.

Скорость принятия решений и эффективные процессы - побеждают спекулятивные модели.

Ценности компании базируются на партнерских отношениях с поставщиками и сотрудниками компании.
Наша цель - трансформация отношений между производителями и потребителями, путем внедрения современных цифровых решений.

Злочевский Кирилл — Директор по развитию

''