Про виробництво

Компанія ТОВ «Біоенерджі-Вінниця» розпочала свою роботу у 2011 році.

Компанія напрацювала та продовжує удосконалювати унікальний досвід заготівлі та зберігання біомаси, що дозволяє не лише забезпечувати власні потреби в сировині, а надавати послуги з заготівлі іншим учасникам ринку.

У 2012 році обсяги заготівельної компанії збільшуються вдвічі та починається будівництво цеху грануляції рослинної біомаси. Виробнича лінія укомплектована сучасним технологічним обладнанням провідних Європейських та Американських виробників.

У 2013 році компанія завершила будівництво першої черги заводу з виробництва пелет у Віницькій області потужністю 20 тис тон продукції в рік. В якості основної сировини підприємство використовує відходи рослинної біомаси та енергетичні рослини, зокрема міскантус, солому зернових, лушпиння соняшнику.

У 2020 році компанія розпочала діяльність з оптової торгівлі зерновими та олійними, 
а також продуктами переробки (соняшникова олія, шрот, пшеничні висівки, борошно).

Тривалі партнерські відносини компанії з фермерськими господарствами, як постачальниками сировини для виробничого процесу – основа успіху напрямку оптової торгівлі зерновими продуктами. 

У сезоні 2020/2021, окрім Вінниці відкриті філії у Конотопі, Харкові, Одесі та Києві, що дозволило компанії розширити географію роботи до загальнонаціонального масштабу.

Головним здобутком багаторічної роботи компанії є репутація надійного партнера серед українських та зарубіжних споживачів.

The purpose and values ​​of the company

The company's goals are ambitious. Over the past year, we have achieved significant success in the development of markets, expansion of product groups, logistics solutions.
The development of the company is connected with the agrarian industry of Ukraine, which is being transformed. The Internet and modern technology have provided equal access to information for all participants.

Speed ​​of decision-making and efficient processes - speculative models win.

The company's values ​​are based on partnerships with suppliers and employees.
Our goal is to transform the relationship between producers and consumers by implementing modern digital solutions.

Kirill Zlochevsky — Development Director

''