Про виробництво

Компанія ТОВ «Біоенерджі-Вінниця» розпочала свою роботу у 2011 році.

Компанія напрацювала та продовжує удосконалювати унікальний досвід заготівлі та зберігання біомаси, що дозволяє не лише забезпечувати власні потреби в сировині, а надавати послуги з заготівлі іншим учасникам ринку.

У 2012 році обсяги заготівельної компанії збільшуються вдвічі та починається будівництво цеху грануляції рослинної біомаси. Виробнича лінія укомплектована сучасним технологічним обладнанням провідних Європейських та Американських виробників.

У 2013 році компанія завершила будівництво першої черги заводу з виробництва пелет у Віницькій області потужністю 20 тис тон продукції в рік. В якості основної сировини підприємство використовує відходи рослинної біомаси та енергетичні рослини, зокрема міскантус, солому зернових, лушпиння соняшнику.

У 2020 році компанія розпочала діяльність з оптової торгівлі зерновими та олійними, 
а також продуктами переробки (соняшникова олія, шрот, пшеничні висівки, борошно).

Тривалі партнерські відносини компанії з фермерськими господарствами, як постачальниками сировини для виробничого процесу – основа успіху напрямку оптової торгівлі зерновими продуктами. 

У сезоні 2020/2021, окрім Вінниці відкриті філії у Конотопі, Харкові, Одесі та Києві, що дозволило компанії розширити географію роботи до загальнонаціонального масштабу.

Головним здобутком багаторічної роботи компанії є репутація надійного партнера серед українських та зарубіжних споживачів.

Мета та цінності компанії

Цілі компанії амбіційні. За останній рік ми досягли значних успіхів в розвитку ринків збуту, розширення товарних груп, логістичних рішень.

Розвиток компанії пов’язаний з аграрною індустрією України, котра трансформується. Інтернет та сучасні технології надали рівний доступу до інформації всім учасникам.

Швидкість прийняття рішень та ефективні процеси – перемагають спекулятивні моделі.

Цінності компанії базуються на партнерських відносинах з постачальниками та співробітниками компанії. 
Наша мета – трансформація відносин між виробниками та споживачами, шляхом впровадження сучасних цифрових рішень.

Злочевський Кирило — Директор з розвитку

''